כך תחסכו בהזמנה באינטרנט

הזמנה באינטרנט

כיום כולם יודעים שעל מנת לרכוש בזול ומבלי לוותר על איכות פונים לרשת המקוונת, בה אין תורים, לא נדרשים לשלם על חנייה, ההיצע מרשים, התחרות הרבה יותר שווה וכמובן שהחיסכון הרבה יותר משמעותי, אך על מנת לרכוש ברשת ולצאת כשידכם על העליונה, יש להבין כיצד מתנהלים, כי רכישה מקוונת אינה רק מהנה, אלא גם צריכה להיות חכמה, ופה אתם מוזמנים לגלות שאינכם יודעים הכול, כך שאם רק תקדישו כמה דקות, אתם עשויים לחסוך כבר מהרכישה הבאה.

כוחה של השוואה

כאן באתר הלקוחות יודעים שהם זוכים לא רק לרכוש באופן יעיל, ממוקד, נוח להתמצאות וחסכוני, אלא הם גם יודעים שהם זוכים להשוות ביתר קלות, כך שאין צורך לפתוח כמה חלונות ואין צורך להתעצל ולוותר על השוואת מחירים, משמע אם לצורך הדוגמה מחפשים תחפושת לפורים או לחלופין קומקומם חדש למטבח, ניתן לכתוב בדיוק מה מחפשים ותוך מספר שניות להתחיל להשוות בין מוצרים שמגיעים מאיביי, מעלי אקספרס וממגוון אתרים נוספים, כך שבסופו של יום הרכישה מושכלת והרבה יותר חסכונית.

טעויות יקרות

הרבה אנשים משלמים שלא לצורך, רק כיוון שהם לא בקיאים בשפה האנגלית, ועל כן נוטים לדלג מעל מונחים לא מוכרים, כאלו שבסופו של יום מעלים את גובה ההוצאה. אי לכך רבים מעריכים את העובדה שכאן ניתן למצוא שירותי איביי בעברית ושירותי עלי אקספרס בעברית – עובדה שמסייעת להימנע מתשלומים מיותרים.

אופי השליחה

רבים חוסכים עשרות שקלים דרך רכישה מקוונת, אך כאשר הם עומדים לסגור הזמנה הם מבקשים שילוח מהיר, מבלי לעצור להבין שבכך החיסכון הגדול מתערער. מכאן שעדיף לבחור באופציה של דואר רגיל, ובאופן כללי מוטב להזמין מהרשת מוצרים שלא לחוצים ליהנות מהם כבר למחרת. פה נחדד שצירוף האותיות USPS מתייחס לדואר רגיל שנשלח מארה"ב ומנגד צירוף האותיות UPS וצירוף האותיות EMS מתייחס לשילוח מהיר שדורש תוספת תשלום.

טיפים חשובים

ידוע לכל שמחיר רכישה מתחת ל75$ פטור ממכס, אך אם רכשתם ב70$ ועלות המשלוח מעל 5$, כבר יש לשים לב שהמוכר מקפיד לפרט את עלות השילוח בנפרד מעלות הרכישה, אחרת תאלצו לשלם מיסים. איזה עוד טיפ מוטב להכיר? ובכן לעיתים עמילות המכס פשוט אינה פרופורציונאלית למחיר הרכישה, ועל כן טוב לדעת שניתן לפנות אל חברת הבלדרות ופשוט לבקש הנחה. הליך זה מקובל, ואינו רק טריק ששמור לישראלים. טיפ נוסף? מוטב להכיר מגוון אפליקציות ייעודיות, כאלו שמודיעות מתי מחיר של מוצר שהתעניינתם לגביו ירד, שמתריעות לקראת מבצעים וכדומה.

רכישה נבונה

אחת מהבעיות הקשות שנוגעות לרכישה מקוונת מתייחסת לעובדה שלא ניתן למדוד, כך שלעיתים רוכשים ולבסוף לא לובשים. פה אנו באים לומר שאין לאפשר לחוסר של תא מדידה להוביל לקבלת החלטה שגויה, אלא פשוט צריך להיעזר בטבלת המרת מידות ואף להשקיע כמה רגעים בכדי למדוד את הגובה, את רוחב הכתפיים וכדומה. כמו כן, טוב לדעת שכאן ניתן להחזיר את ההזמנה, כל עוד היא אינה נפתחה – השליטה לגמרי בידיים שלכם. עוד נחדד שחשוב לדייק כאשר מקלידים מיקוד, אחרת תשלמו אך הרכישה תלך לאיבוד.

מה היה לנו עד עכשיו?