הזמנת בגדים באינטרנט

הזמנת בגדים באינטרנט

היום כולם רוכשים ברשת, כי גם אם לא ניתן לגעת ולמדוד, כן ניתן להשוות ביתר קלות, להיחשף להיצע הרבה יותר גדול, לנצל הרבה יותר הנחות, לחסוך לא מעט, להתרגש לקראת הגעתה של החבילה, להתאים אביזרים משלימים וכדומה, ועל כן אם גם אתם עומדים להיכנס לאתר האהוב עליכם ופשוט לשוטט אל עבר הרכישה הבאה ועל הדרך לספוג השראה ולשחק עם שילובים, הגיע הזמן שתלמדו כיצד עושים זאת נכון – באופן המחמיא והרווחי ביותר.

מתמקדים

ראשית מבינים באיזה אתר נעזרים, כי אם רק תבדקו, תמצאו אינספור אתרים אפשריים. אי לכך בין אם אוהבים לרכוש בגדים באתר איביי בעברית ובין אם אוהבים לרכוש בגדים באתר עלי אקספרס בעברית, טוב להכיר שניתן לאחד בין השניים ופשוט להיכנס לאתר. מדוע? כיוון שהאתר מציע סחורות של מיטב האתרים ואף שירות בשפה העברית. משמע במקום להיכנס למספר אתרים, זוכים לחסוך זמן ובו זמנית להתמקד. כמו כן, אין לגלוש באתר ללא הכוונה, ועל כן מראש נעזרים בקטגוריות הרצויות. כך למשל היכנסו לקטגוריית "אופנת גברים", ומשם לקטגוריית "נעלי גברים", ומשם לקטגוריית "סנדלים" ובמקביל הקפידו להגדיר טווח מחירים.

בין רצוי למצוי

כיום עבור לא מעט צרכים ודרישות מצוי מענה נקודתי, כך שרק צריך לנצל זאת. שנדגים? מחפשים פריט לבוש ספציפי? הרבה פעמים הדרך הטובה ביותר היא פשוט להיעזר בשורת החיפוש. מחפשים ליישר קו עם הטרנדים החמים? פשוט היכנסו לקטגוריה הרצויה ובחנו מהו המכנה המשותף. מבקשים לבחון את רמת הגימור? בדיוק עבור כך קיימת זכוכית המגדלת וקיימות מספר תמונות של אותו הפריט.

משאירים פרטים נכונים

בחרנו, שילמנו וסגרנו הזמנה. מה עתה? למרות שהרכישה התבצעה אי שם רחוק מהעין, עדיין ניתן לחוש בשליטה מלאה – עדיין ניתן לדעת בדיוק מהו סטטוס ההזמנה, וזהו יתרון חשוב ביותר שמעניק שקט נפשי לקראת ההזמנה הבאה. במה מדובר? אתרים איכותיים מעדכנים לגבי סטטוס ההזמנה באמצעות שליחת מיילים – פשוט ויעיל. עם זאת, אם נחזור מעט אחורה, נציין שבכדי להפיק מכך את המרב חשוב להטמיע את הפרטים המדויקים, הן מבחינת כתובת ומיקוד והן מבחינת מספר טלפון וכתובת מייל. מה עושים אם לא זוכרים מהו המיקוד? אתרים מקצועיים מכילים דפים ייעודיים, כאלו שמסייעים לאתר את המיקוד בהתאם למיקום המגורים.

חמישה טיפים אופנתיים במיוחד

  1. היעזרו בקטגוריית המרת מידות, והתייחסו כראוי לכל פרמטר (אורך, היקף, גובה, משקל וכדומה).
  2. כל אתר שמכבד את עצמו מציע שורה של מבצעים – עקבו אחריהם, ואף מראש היכנסו לקטגוריית "מבצעים".
  3. אהבתם פריט מסוים? ביחנו אותו מכל הזוויות.
  4. רכשו אך ורק מאתר איכותי ובעל שם, אך ורק מאתר שמציע רכישה מאובטחת ושבין היתר מציע להיעזר בפייפאל – אופציית תשלום שאינה מצריכה הזנה מחודשת של פרטי האשראי.
  5. תבררו מראש מהי מדיניות ההחזרים.

הכירו את שלושת המלכודות

אין שאלה שרכישת בגדים מקוונת חוסכת לא מעט זמן וכסף, אך יחד עם זאת קיימות שלוש מלכודות שמהן מוטב להימנע. במה מדובר? ובכן מלכודת ראשונה היא רכישה ללא היכר, ולו כי העלות כה שולית, כך שלא עוצרים לחשוב מה נחוץ ומה רצוי. מלכודת שנייה מתייחסת לנושא השילוח. הרבה פעמים אנשים רואים מחיר מסוים, אך לא שמים לב שיש עלות נוספת עבור המשלוח. לבסוף המלכודת השלישית נוגעת במיסי ייבוא. שנרחיב? עברו לפסקה הבאה!

כיצד מדלגים בין המלכודות?

בכדי להימנע משלושת המלכודות רצוי לנהוג כך: לא רוכשים ללא היכר, בוחנים מהי עלות המשלוח ונעזרים בחוקי מדריך מכס. במה מדובר? מפנימים שכל עוד רוכשים מתחת ל75$ הרי שאין עלות נוספת, אך מעל ל75$ כבר נאלצים לשלם מע"מ (כ17%), ואם עלות הרכישה נעה בין 75$ ל 500$ נאלצים לשלם לא רק מע"מ, אלא גם מס קנייה. פה נחדד שאם עומדים לרכוש מעל ל75$ מומלץ לפצל את הרכישה ואף חשוב לוודא שחשבונית הרכישה מפרטת בשורה נפרדת את עלות המשלוח, וזאת כי עלות משלוח אינה מחויבת במס.

שנסכם?

רכישה מקוונת של בגדים היא קודם כל חוויה אדירה והזדמנות למצוא את הפריט הרצוי ביתר קלות, ושנית מדובר בהזדמנות לחסוך – נצלו זאת בחוכמה!

מה היה לנו עד עכשיו?