בניית אתרים – פירוט תהליך הבנייה

בניית אתרים - פירוט תהליך הבנייה

אנו בPGN מאפיינים כל אתר ואתר על מנת למקסם את פעילות האתר והרווחים ממנו. כאן תוכלו לקבל מידע על קצה המזלג על הליך בניית אתרים.

פירוט שלבים תהליך בניית אתרים

כמו בכל עסק גם בניית אתרים באינטרנט על מנת שתהיה מוצלחת ואפקטיבית דורשת מחשבה רבה לפני בניית האתר עצמו. לפי שאנו פונים לחברת בניית אתרים ומפתחים את האתר שלנו יש לחשוב רגע על מספר אלמנטים לפני התחלת הבנייה, הדבר הראשון הוא לבדוק לאיזה קהל יעד מיועד האתר שלנו, לאחר בחירת קהל היעד שלנו יש לבחור איך אנו פונים לקהל היעד שלנו?

יש מספר סוגי אתרים באינטרנט ובגדול כיום ניתן לעשות כמעט כל דבר שנראה בעזרת תכנות קל על גבי הרשת, אך אנו צריכים להחליט האם אנו מעוניינים באתר אינפורמטיבי שיספק מידע בלבד על החברה שלנו ויתן אפשרות של צור קשר עם אנשי החברה, או שאנו רוצים אתר מסחר שיהיה בעצם חנות וירטואלית באינטרנט ובעצם יעצים את קהל הקונים אצלנו בחנות.

כמובן שיש עוד המון סוגי אתרים כמו בניית אתרי לוחות, מכרזים, משחקים ברשת ועוד מגוון נושאים וצורות, אך ללא ספק אילו שתי הסוגים המובילים.

בניית אתרים – ניהול תוכן האתר

כיום הולך ונעלם העידן בו חברת בניית אתרים בונה אתר ללא מערכת ניהול תוכן, בניית אתרים בצורה הזו גורמת לכך שכל שינוי שנרצה לעשות באתר יהיה הצורך בהתקשרות לחברת בניית האתרים וכמובן כל שינוי כזה יעלה לנו כסף מיותר שיכלנו לחסוך לו רק היינו בונים אתר עם מערכת ניהול תוכן.

לכן חשוב ביותר להבהיר שהינכם מעוניינים באתר דינמי עם מערכת ניהול תוכן אליה תקבלו סיסמא ותוכלו להיכנס מכל מחשב ולשנות את כל שתרצו באתר. PGN בניית אתרים מספקת מערכות ניוהל תוכן מתקדמות וידידותיות למשתמש שדרכם כאמור תוכלו לשנות כל פרט באתר.

בניית אתרים – קהל היעד של האתר שלנו

למעשה זהו הדבר הראשון שיש לעשות כאשר אנו רוצים לבנות אתר אינטרנט, כיוון שעיצוב האתר והקונספט שלו מושתת על כך שאנו יודעים מיהו קהל היעד שלנו כך בעצם אתר שמכוון לילדים יהיה בצבעים קלילים וצבעוניים לעומת זאת אתר רציני יותר יהיה מעוצב בצבע אחיד ותואם ללא יותר מידי ציורים.

בנוסף אם אנו פונים לקהל היעד שלנו בחו'ל יש לוודא כי אנו בונים במערכת הניהול להכניס טקסטים בשפה הרצויה וכי האתר יתמוך בשפה הזו, בנוסף בניית חנות וירטואלית צריכה להיות מושכת לעין ומעוצבת בצבעים המעוררים קנייה וביצוע פעולה כמו אדום או כחול. כאשר אנו מגיעים לתהליך בניית אתרים יש לשים לב לתכנון מוקדם של האתר בכדי להגיע לתוצאות הרצויות באופן מקסימלי.

מה היה לנו עד עכשיו?